20.06.2018

Jindřichovští senioři stále v akci

Zpráva z „vaječiny“

Dne 19.6.2018 uspořádal Klub seniorů  spolu s obcí Jindřichov smažení vajíček v zámecké zahradě.   Sešlo se nás kolem 60 účastníků, snědli jsme 5 bochníků chleba a 140 vajíček smažených na slanině,  hustě posypaných pažitkou. Ke kávě, vínu nebo pivu jsme si pochutnávali na koláčcích již tradičně s láskou pečených paní Maruškou Liberdovou.   K tanci a poslechu nám hrála dechová hudba Slezanka pod vedením pana Václava Kuřece.  Mnozí z nás si při ní také zapěli.  Akce vyvrcholila bohatou tombolou. Za dárky děkujeme všem sponzorům a dárcům.  Počasí bylo velmi pěkné, všichni jsme se dobře bavili. Děkujeme všem, kteří se na uspořádání této zdařilé akce podíleli.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Anna Vyhlídalová, jednatelka


rubrika: Archív příspěvků