Nabídka - Vějíř života z.s.

Nabídka - Vějíř života z.s.

Vážené seniorky a senioři, KRS MSK si dovoluje vás informovat o možnosti zajištění bezplatné přednášky o "Bezpečné domácnosti" v místě vaší organizace (klubu) spolkem Vějíř života z.s.

V případě zájmu o nabízenou přednášku kontaktujte paní JUDr. Šárku Bendovou,  tel.číslo 775640202 nebo na e-mailu judr.bendova@gmail.com, kde lze domluvit termín akce, počet účastníků a místo konání. 

Spolek Vějíř života, z.s. nabízí vzdělávací program s názvem BEZPEČNÁ DOMÁCNOST, podporující informovanost seniorů o bezpečnostních rizicích při běžném užívání domácnosti. Přednášející prezentují principy bezpečného života vseniorském věku. Účastníci přednášky získají základní informace o zásadách bezpečného chování doma a předcházení úrazů (nehody a riziková místa). Budou informováni o základních zásadách požární ochrany včetně nakládání s prostředky požární ochrany. Součástí přednášky je i právní minimum (dědické právo, uzavírání smluv, exekuce, insolvence). Účastníci obdrží malé občerstvení a drobné dárky.

Bližší informace na:http://www.vejirzivota.cz/vzdelavaci-programy/bezpecna-domacnost/.


rubrika: Pomáháme si