SENIOŘI NEZŮSTÁVAJÍ STRANOU

V této nelehké době seniorské organizace i neorganizovaní senioři nezůstávají stranou a mnozí pomáhají jak mohou.

Níže přikládáme pár, v tuto chvílí, známých příkladů a aktivit.

Děkujeme za ně. Děkujeme i těm, o kteých jsme se to doposud nedozvěděli, co udělali nebo stále pro dobrou vě dělají...

Výzva :  https://1.ms-seniors.cz/page/73-kdo-umi-a-chce-at-pomuze/


Spolek POČTENÍČKO :

Hezký den všem,

je báječné sledovat, že se senioři také zapojují do dění kolem sebe. Je to, podle mého, hodně důležité.  Něco konkrétního dělat.

Ke Klubu rouška, který jsme vyhlásili , se nově připojil Spolek Senioři Martinov + organizace Seniorů ČR z Ostravy- Poruby ( A. Pinterová) a také senioři z Krnova..

 Aktuálně máme odevzdaných 900 roušek (Spolek Počteníčko +studentky  projekt Hodinový vnuk + Seniorklub Bohumín  + Aktivní senioři Bruntálu). Většina do domovů seniorů, také policii a hasičům.

Do domovů seniorů všech krajů -  300 domovů- jsme zaslali kvízy a křížovky . Přinesou vystresovaným babičkám  a dědečkům trochu zábavy a rozptýlení.   Také jsem zaslal křížovky a kvízy  na radnice do několika měst Moravskoslezského kraje + do Litovle.. No a aktuálně chystáme  akci s  Moravskoslezským kraje. Na webu a fb kraje budou křížovky ke stažení zdarma. Křížovkářská liga být nemůže, tak to uděláme takto. Vše patrně už od zítřka.                                                                                                                                            Zdraví Vás a pevné zdraví přeje Ivan Sekanina - předseda spolku.

 

O vašich aktivitách ve společném boji s COVID-19 budeme na této stránce informovat, když nám je oznámíte do E-mailové schránky

info-krs@ms-seniors.cz 

 Předmět zprávy : "Senioři proti COVID".

 

 rubrika: Aktivity seniorských organizací