Senioři z Vojkovic slavili založení klubu

Obvykle se slaví kulatá výročí v roce svého vzniku. To naše jsme nemohli oslavit kvůli covidu a tak jsme se konečně sešli až nyní v prosinci.

Náš klub důchodců byl založen 1.12.2010 a na prvním setkání se sešla tehdy asi dvacítka členů. Za ty roky se členská základna dostala na dvojnásobek a po Novém roce počítáme s dalšími novými členy. Spolupráce s obecním úřadem je velmi dobrá, což se ukázalo i na našem opožděném jubileu. Nejen, že přišel mezi nás starosta obce Petr Tesarčík se svým zástupcem Radimem Javůrkem, ale všechny mile  překvapili a předali každému přítomnému dárek. Tak jsme to společně oslavili. Naši členové také přinesli něco na zub a byla to bohatá škála pochutin. Na závěr jsme si navzájem popřáli požehnané Vánoce a mnoho zdraví v Novém roce 2023.

Za klub seniorů Jaroslav Struhal

Fotogalerie

848
849
850
851

rubrika: Aktivity seniorských organizací